Magnetoterapia w praktyce. Sprzedaż i obsługa posprzedażowa

Celem edukacyjnym szkolenia jest nabycie wiedzy z zakresu: działań prozdrowotnych PPMNCz Biomag, rodzajów objawów, jakie można leczyć podczas terapii, a także wskazań i przeciwwskazań do zabiegów. Ponadto, dowiesz się jak stosować Biomag podczas zabiegów przeciwbólowych- miorelaksacyjnych, przeciwobrzękowych, wazodylatacyjnych, detoksykacyjnych, gojących i regeneracyjnych. Nauczysz się również przygotowywać stanowisko do zabiegów, przeprowadzać wywiad oraz uzupełniać kartę pacjenta. Dowiesz się, jak skutecznie sprzedać urządzenie, w jaki sposób słuchać klienta oraz jak analizować dokumenty. Uczestnik szkolenia będzie potrafił efektywnie dobrać odpowiednią technikę sprzedażową, a kompetencje społeczne uzyskane podczas szkolenia pozwolą na zrozumienie znaczenia komunikacji z klientem przy samodzielnym wykonaniu zabiegu na kliencie podczas prezentacji.

Po skończonym szkoleniu uczestnik:

  1. Zna prozdrowotne działania urządzenia.
  2. Pozna rodzaje objawów, jakie można leczyć urządzeniem Biomag.
  3. Wie, jak stosować Biomag podczas różnych zabiegów oraz jak rozmawiać z klientami.
  4. Potrafi przygotować stanowisko pracy, wypełnić kartę pacjenta oraz zaprezentować działanie urządzenia klientom w domu.
  5. Potrafi we właściwy sposób przeprowadzić rozmowę z klientem o stosowanych metodach podczas obsługi posprzedażowej, jak i utrzymać dobry kontakt z klientem po sprzedaży produktu.